27 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Falling Skies Dizi Konusu ve Kadro Bilgileri, Falling Skies Kaç Bölümden Oluşuyor?

Falling Skies Dizi Konusu

Uzaylılar dünyayı işgal ederse neler olur? Eminiz bu konuya dair pek çok film ya da dizi izlemişsinizdir. Falling Skies’a da bir şans vermeye ne dersiniz!

Falling Skies: Uzaylılara Karşı İnsanlık!

Falling Skies’ta izleyiciler dünya üzerinde her şeyin tehlike altında olduğu ve yok olmaya başladığı bir ortamda kurtulanların toparlanıp insanlığı korumak adına verdikleri mücadeleye tanıklık ediyorlar. Cesaret, bağlılık, inanç ve dayanıklılık gerektiren bu mücadelede sıradan insanlar bile birer kahraman haline gelebiliyor. Tüm bu kargaşa ortamda odaklanmış olduğumuz bir de aile var.

Falling Skies Kaç Bölümden Oluşuyor?

Post apokaliptik temalı Falling Skies 2011 ile 2015 yılları arasında toplamda beş sezon ekranlarda kalmış bir dizi. TNT kanalında yayınlanan dizinin ilk üç bölümü on, dördüncü sezonu on iki ve final sezonu yine on bölümden oluşuyor.

Yayın hayatı boyunca yaz her zaman yaz döneminde ekranlara gelen ve çerezlik olarak nitelendirilebilecek dizi toplamda 52 bölüme sahip.

Falling Skies Kadro Bilgileri

Robert Rodat’ın yaratıcısı olduğu dizinin başrollerini Noah Wyle (Tom Mason), Moon Bloodgood (Anne Glass-Mason), Drew Roy (Hal Mason) paylaşıyorlar. Jessy Schram (Karen Nadler), Maxim Knight (Matt Mason), Seychelle Gabriel (Lourdes Delgado), Mpho Koaho (Anthony), Connor Jessup (Ben Mason), Will Patton (Dan Weaver) ve Peter Shinkoda (Dai) ise kadrosunun geri kalanını oluşturuyorlar.