27 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Netflixin Yeni Dizisi Chichipatos Konusu, Oyuncuları, Ne Zaman Yayınlanacak?

Kolombiya yapımı ilk orijinal komedi dizisi olan Chichipatos, 15 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayacaktır.

Chichipatos; yarımşar saatlik, toplamda 7 bölümden oluşacaktır. Bu absürt komedi türündeki dizinin yaratıcısı, Dago Garcia’dır.

Asıl adı Darío Armando García Granados olan Dago García; senarist, film yapımcısı, yönetmen ve sosyal iletişimcidir. Kolombiyalı özel televizyon kanalı olan Canal Caracol’un üretim başkan yardımcısı olarak çalışmaktadır. Kolombiya’nın en ünlü senaristlerinden biridir.

Chichipatos Konusu

Bir partide eğlence amaçlı bir sihirbaz tutulur. Sihirbazın, gösteri icabı birini yok etmesi gerekir. Gösteri sırasında sihirbazımızın yok etmek için seçtiği kişi bir mafya baronudur. Bu mafya baronunu, olması gerektiği gibi gözden kaybeder. Fakat daha sonra mafya babasını geri getiremez ve başı derde girer.

Sıra dışı konusuyla dizi severleri meraklandıran Chichipatos, epey bir ilgi çekecek ve yayına başladığı tarihte Netflix’in en popülerleri sınıfına girecek gibi duruyor. Meraklıları ve daha çok detayla görsel izleyenleri fragmanına Netflix’ten ve Youtube’dan ulaşabilirler.

Dizinin Oyuncuları

Yeni dizinin başrollerinde bulunan; Antonio Sanint, Maria Cecilia Sanchez ve Mariana Gomez’i biraz tanıyalım.

Antonio Sanint: 17 Ağustos 1969, Kolombiya doğumlu oyuncudur. Dizinin sihirbazını oynayan başroldür.

Maria Cecilia Sanchez: Santander de Quilichao, Kolombiya doğumlu oyuncudur. Birçok filmde ve tv şovlarında rol almıştır.

Mariana Gomez: 3 Mayıs 1992, Kolombiya doğumlu oyuncudur.