4 Ağustos 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Greenland 2020 Ne Zaman Çıkıyor, Oyuncu Kadrosu, Konusu

Greenland-2020-oyuncu-kadrosu

Greenland-2020-ne-zaman-cikiyor

Greenland 2020

 

Greenland 2020 yılında gösterimde olması beklenen, oldukça ilgi çekici bir film olarak göze çarpıyor. Tam olarak hayatta kalma ve gerilim türünde olan bu film ABD yapımıdır. Ayrıca filmde ünlü oyuncular bulunuyor ve her birinin performansları şimdiden merak ediliyor. Şimdi sırada filmin detaylarına bir bakmak var.

 

Greenland 2020 Filmin Konusu

 

İlişki durumları oldukça kötü olan ve daha da kötüye giden bir çift ve şeker hastalığı rahatsızlığı bulunan çocukları filmin ana karakterleridir. 2 gün içerisinde dünyanın sonunu getirecek bir gök cinsinden kaçmak için aile, Danimarka’nın Greenland yada Grönland adasına kaçmaya karar verirler. Burada bir yeraltı sığınağı vardır ve bu onların tek kurtuluş yoludur.

 

Greenland 2020 Oyuncu Kadrosu

 

Usta isimler bu hikayede dikkat çekiyor. Buna göre oyuncu kadrosunda; Gerard Butler, Monica Baccarin, Andrew Bachelor, David Denmon, Scott Glenn, Claire Bronson gibi kaliteli oyuncular bulunuyor. Usta çırak karışımı oyunculardan oluşan yapım şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

Nerede Yayınlanıyor?

 

Büyük bir ihtimalle yapım ABD’de ilk gösterimini yapacak.  Daha sonra bir değişiklik olmaz ise bu ülkede kaliteli oyuncu kadrosu ile izleyicilere sunulacaktır. Sonrasında ise, diğer ülkelerde yayınlanmaya başlayacak.

 

Ne Zaman Yayınlanıyor?

 

Projenın Haziran ayının ortalarında resmi olarak yayınlanmaya başlanaçağı biliniyor. Bu tarihte birçok çevrede 11 Haziran olarak konuşuluyor. Sizde bu hayatta kalma gerilim türündeki filmi kaçırmak istemiyorsanız, sinema salonlarındaki yerininizi şimdiden ayarlayabilirsiniz.