27 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

2020’de Vizyona Girecek Filmler

2020’DE VİZYONA GİRECEK FİLMLER

2020 yeni yılda bizleri yine oldukça kaliteli ve gösterişli filmler beklemektedir, peki 2020’de Vizyona Girecek Filmler hangileri kısaca onlara bir bakalım;

KÜÇÜK KADINLAR

İlk olarak Warner Picture yapım şirketi tarafından hazırlanan yabancı adı ile Little Woman olan bu film Dram türünde sinema severlerin şubat ayında karşısında olacak. Bahsedilen bu karakterlerin kısaca özel hayatlarından bahsedecek olan bu film sizleri duygu dolu anlara sürükleyecek.

AĞIR ROMANTİK

Türk yapımı olan bu film CJ Entertainment Turkey tarafından hazırlandı ve Romantik Komedi – Dram sever sinema izleyicilerini beklemektedir. Film’de yaşanacak durumlar sizleri oldukça eğlendirecek ve etkileyecek, şubat ayında sizlerle.

1917

Şubat ayında vizyona girecek yabancı filmler dalında yer alan bu film sizleri Dünya Savaşı zamanına götürecek ve yaşanacak olan olayların arasına sürükleyecek, şimdiden birçok ödül aldı.

GAREZ

Yabancı Korku filmleri dalında sinemaya taşınacak olan bu film, Korku severleri korkutmak için şubat ayında sinemada olacak.

KAPTAN PENGU VE ARKADAŞLARI

Çocuklar için oldukça uygun olan bu animasyon filmleri, onlara eğlenceli ve kahkaha dolu dakikalar yaşatacak, filmin şubat ayında vizyona girmesi planlanıyor.

SEMUR 2: CİNLERİN BÜYÜSÜ

Türk korku filmleri severler tarafından ilk filmi beğenilen bu filmin yeni filmi şubat ayında yine izleyicilerin karşısında olacak. Olayların yaşandığı yerde geçecek olan film korku dolu anlar yaşatacak.

NUH TEPESİ

Dram türündeki filmleri severler ile mart ayında buluşacak olan bu film önceden yaşanmış olayların açığa çıkması ve bu durumda yaşanacak kötü durumları gözler önüne serecek.

DENEY

Gerilim türünde yayınlanacak olan bu film, bir deney sonrası yaşanacak kötü durumları izleyicilerin gözleri önüne serecek. Şimdiden merakla beklenen bu film, mart ayında vizyona girecek.

MALAZGİRT 1071 – BİZANS’IN KIYAMETİ

Mart ayında izleyiciler ile buluşacak bu film, tam tarih severlere göre bir film olmakta ve Türklerin Anadolu’ya girişini konu almaktadır.

ADANIŞ: KUTSAL KAVGA

Dram ve Aksiyon türünde olan bu film, 2020’de Vizyona Girecek Filmler arasında gerilim severlere hitap eden bir film olarak yer almaktadır.