24 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Snowpiercer Konusu, Oyuncu Kadrosu, İzlenir Mi, Ne Zaman Çıkıyor?

Snowpiercer-izlenir-mi

Snowpiercer-izle

Snowpiercer Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu, Ne Zaman Çıkıyor, Nerede Yayınlanacak? İzlenir mi?

2013 senesinde vizyona giren ve dünya genelinde büyük ilgi gören bilim kurgu- gerilim türündeki Snowpiercer filminin aynı isimdeki dizi uyarlaması için artık geri sayıma geçildi. Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner gibi isimlerin başrolleri paylaştığı dizinin başlangıç tarihi belli oldu!

Snowpiercer Ne Zaman Başlıyor?

Yapılan açıklamaya göre yapımın ilk bölümü 17 Mayıs 2020 Pazar günü TNT ekranlarına gelecek ve ilk sezon bölümleri haftalık olarak izleyici ile buluşmaya devam edecek. İlk sezonun televizyon yayınının bitmesinin ardından tüm bölümler dijital yayın platformu Netflix’ten de izlenebilir hale gelecek.

Snowpiercer Nasıl Bir Dizi? Konusu Ne?

Snowpiercer’ın konusuna bakacak olursak bizleri oldukça ilginç ve sürükleyici bir serüven bekliyor gibi! Snowpiercer’da dünyanın her tarafının donmuş halde boş bir arazi ve verimsiz topraklara dönüşünün yedi yıl sonrasına gidiyoruz. Bu zorlu ortamda hayatta kalmayı başaranlar, devamlı olarak hareket halinde dünyayı dolaşan oldukça büyük çaplı bir trenin içinde insanoğlunun son temsilcileri olarak hayatta kalmaya çabalamaktadır. Sınıfsal ayrımlar, sosyal eşitsizlikler ve çekişmelerle dolu bu yolculuk acaba insanoğlunu nereye götürecektir?

Snowpiercer Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner’a eşlik eden isimler Alison Wright, Lena Hall, Iddo Goldberg, Susan Park, Sam Otto, Katie McGuinness Sheila Vand ve Roberto Urbina olarak sıralanmakta.

Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz: