The Innocent Dizi Konusu ve Oyuncuları

The Innocent Dizi Konusu ve Oyuncuları

The Innocent Konusu

2018 İngiltere yapımlı The Innocent dizisinde Harry ve June adında ergenlik çağındaki 2  gencin hayatı anlatılmaktadır. Harry ve June evde aile baskısından bunalırlar ve evlerinden kaçarlar. Evden kaçarken yeni hayatlarının mükemmel olacağı düşüncesi ile kendilerine yeni bir yol çizmeyi amaçlarlar. Ama hiçbir şey bekledikleri gibi olmayacaktır.

Yaşayacakları sıradışı olaylar onların daha önce kendilerinde keşfetmedikleri güçleri keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Bu güçleri keşfederken ailelerine ulaşmaya çalışırlar fakat ailelerinin de kendilerinden saklandıklarını öğrenirler. Güçlerini fark edip ailelerinin onlardan bir şey sakladıklarını öğrenen Harry ve June arasındaki hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Aşkları artık daha tutkulu bir hale gelir.

Harry ve June’un eşbette bilmediği tek şey güçleri değildir. Bu arayışta onları yok etmeye çalışan düşmanlarının da varlıklarından haberdar olurlar. Sahip oldukları güçleri kullanarak onları ayırmaya çalışanlarla savaşırlar ve onların amaçlarını öğrenmek için çalışırlar.

 

The Innocent Kaç Sezon, Kaç bölüm?
Henüz ilk sezonu yayınlanan dizinin her bölümü 45’er dakika olmakla beraber en son 8. Bölümü izleyiciye sunulmuş.

The Innocent Oyuncu kadrosu
Dizinin oyuncu kadrosunda; Sorcha Groundcell(June), Precelle Ascott(Harry), Guy Pearce(Halvorson), Laura Birn(Elena), Johannes Haukur Johannessan(Steinar) gibi isimler oturmaktadır.

The Innocent İMBD puanı
Dizinin imbd puanı 6.8. Daha 8 bölümü yayınlanmış yeni bir dizi olduğu düşünüldüğünde filmin kalitesinin orta şekerli olduğunu söyleyebiliriz.

The Innocent izleyici yorumları
İzleyiciler filmin başlarda sıkıcı başladığını fakat devam eden bölümlerde hareketlenip izleyiciyi kilitlediğini söylemekte.

The Innocent izlenir mi?
Eğer fantastik tarzda farklı bir şeyler denemek isterseniz the Innocent’ın ilerleyen bölümlerinde sizi farklı noktalara sürükleyeceğine inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir