The Letdown Dizi Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi?

 The Letdown Dizi Konusu ve Oyuncuları, İzlenir mi?

The Letdown dizisi Avustralya yapımı kara komedi tarzında ortalama 32 dakikadan oluşan bir komedi dizisidir. Netflix kanalına özel hazırlanmıştır.

 The Letdown Dizi Konusu

Bir Avustralya dizisi olan The Letdown, Otuzlu yaşlarını yaşayan bir kadının çocuk sahibi olmasından sonra yaşadığı süreci ve anne olduktan sonraki hayatının konforunun farklı alanlarda şekillenmesini ve yeni düzenine alışma sürecini konu edinmiştir. Kara Komedi tarzında olan dizi aynı zamanda belgesel türüne de yakındır.

The Letdown Oyuncuları

Avustralya yapımı olan komedi dizisinin başrol oyuncusu Alison Bell’dir. Leon Ford, Duncan Fellows oyuncularının yanı sıra Sacha Horler ve Noni Hazlehurst, gibi oyuncularda yapımda yer almaktadır.

The Letdown Sezon Sayısı, Bölüm Sayısı, Bölüm Dakikası

2017 Avustralya yapımı olan dizi 2017 yılında yayınlanmıştır. İki sezon yayında kalarak iyi bir izleyici kitlesi kazanmıştır. İki Sezon boyunca toplam 13 bölüm olarak izleyici karşısına çıkan dizi farklı senaryosuyla izleyenlerinden büyük ilgi görmüştür.

The Letdown İzlenir Mi?

Otuzlu yaşlarda olan genç bir kadının anne olduktan sonraki yeni hayatına uyum sürecinde başından geçen hadiselerin ve ilginç arkadaş topluluğunun anlatıldığı dizinin fragmanları çok ses getirmiştir. Bunlara dayanarak bu dizi izlenebilir diyebiliriz.

The Letdown İMDB Puanı, İzleyici Yorumları

Avustralya yapımı kara komedi türündeki dizi İMDB den 7.4 gibi yüksek oranlarda puan alarak çok sayıda izleyici kitlesi kazanmıştır. Diziyi izleyenlerin yorumları olumlu olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir