27 Kasım 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Workin’ Moms 5. Sezon Ne Zaman? Workin’ Moms Konusu

Kanada televizyonu CBC’de ekranlara gelen ve geçtiğimiz haftalarda dördüncü sezonuna nokta koyan Workin’ Moms dizisinin 5. sezonunun olacağı duyuruldu. Peki, Workin’ Moms 5. sezon ne zaman başlayacak?

 

Workin’ Moms 5. Sezon Ne Zaman?

Dünya genelindeki izleyicilere dijital yayın platformu Netflix aracılığıyla ulaşan dizinin 5. sezonunun ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak duyurulmadı. Workin’ Moms’un ilk sezonu 10 Ocak 2017, ikinci sezonu 19 Aralık 2017, üçüncü sezonu 10 Ocak 2019 ve dördüncü sezonu 18 Şubat 2020 tarihinde başlamıştı. Buna göre yeni bölümlerin 2021 yılının ilk aylarında gelmesi beklenebilir. Tarih duyurusunun önümüzdeki aylarda yapılması bekleniyor.

Workin’ Moms Konusu

Oyuncu kadrosunda Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi, Jessalyn Wanlim ve Dennis Andres gibi isimleri bulunduran Workin’ Moms’ta izleyiciler doğum izinleri sona erip artık iş başı yapma zamanları gelen dört annenin yaşadıklarına tanıklık ediyor.  Toronto’da yaşayan kadınlar bir yandan çocuklarının bakımı ile uğraşırken bir yandan da patronları, iş sorunları ve aşk hayatları ile ilgilenmek durumundadırlar.