27 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

2020’de Çıkacak Bkm Filmleri

2020’de Çıkacak Bkm Filmleri

Bkm son dönemlerde adından sıkça söz ettirmektedir. Hem oyuncu kadrosu hem de yapmış oldukları kaliteli yapımlar ile çok fazla konuşulmaktadır. Küçük oyunculara da önem veren BKM bugüne kadar çocuk yıldızlar ile de çok fazla çalışmış ve kaliteli işler yapmıştır. Bkm ile ilgili olarak televizyonda yayınlanmış olan yapımlar bulunmaktadır. Oyuncuların bir çoğu televizyonda yapılmış olan mini skeçler ile hayatımıza girmiş ve kalıcı olmuşlardır. 2020’de çıkacak Bkm Fimleri henüz net bir şekilde Bkm’nin resmi sayfasında yayınlanmamış sadece tek bir yapım ile bilgi verilmiştir. 2020’de çıkacak Bkm filmleri ile ilgili olarak 21 Şubat’ta gösterime girecek olan Bayi Toplantısı ile ilgili bilgi vermek isteriz.

Bayi Toplantısı; Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, senaristi olan İbrahim Büyükak ve yönetmen koltuğunda bulunan Bedran Güzel’den yeni bir komdei izleyici ile buluşuyor. Anadolu’dan İstanbul’a gelen beyaz eşya sektörü ile uğraşan 3 kişinin hayatı anlatılmaktadır. Namık, Sadık ve Adem  olan bu kişiler hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşamaktadırlar. Bu kişilerin yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik gelişmeler sonucunda kendilerini planlamış bir soygunun içinde bulurlar. Bu üç kişinin bu karmaşadan kurtulmak için birbirlerine güvenmekten başka bir seçenekleri yoktur. Küçük esnaf olan bu kişilerin hem komik hem de eğlenceli bu hikayesi izleyenleri çok güldürecek.  Filmin oyuncuları, İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Safa Sarı, Hakan Salınmış, Deniz Hamzaoğlu, Onur Buldu, Büşra Pekin, Mufit Kayacan, Gamze Karaduman. Genç bir oyuncu kadrosu buluna film bu güne kadar kaliteli işlere imza atmış isimlerle dolu.

Yine 2020 yılında gösterime girmiş ve büyük bir beğeni toplamış bir diğer Bkm Yapımı da Gamonya: Hayaller Ülkesi’dir. Çocuk oyuncuların muhteşem performansları ile etkileici bir hale dönüşen fil oldukça fazla izleyen ile buluşmuştur. Film ilk türk fantastik film olduğu için de adından çok söz ettirmiştir. Güldüy Güldüy Shov ekibindeki minik yıldızların oyunculuğu izleyenleri hayran bırakmıştır. Dedesi ile yaşayan küçük bir çocuğun hayal kurmayı unutması ile başına gelen olaylar etkileyici bir dil ile anlatılmaktadır.