22 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman

Hakan Muhafız 3. Sezon Ne Zaman

Netflix platformunda merakla beklenen Hakan Muhafız dizisinin 3. sezon başlama tarihi açıklandı. Hakan muhafız 3. Sezon ne zaman başlayacak soruları nihayet son buldu ve 6 Mart 2020 tarihinde sevenleriyle buluşacak. Sadece Netflix’te yer alan dizi, şu anda 10 milyon kullanıcıya sahip platformanda herkese ulaşacak.

Hakan Muhafız 3.Sezon konusu

Hakan Muhafız 3. Sezon ne zaman başlayacak sorusu yanıtını bulduktan sonra konusu da izleyenleri merak ettirdi. Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisinin sebep olduğu ve cehenneme döndürülen İstanbul’u kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişiyor. Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşma noktasına ramak kalıyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı neticesinde ortaya çıkan ve hızla yayılan virüsle mücadele ederken Faysal ve Rüya aradan sıyrılıp kötülüklerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Hakan, panzehiri yapabilecek olan Nisan ve bu süreçte karşılarına çıkan Burak ile bu virüsten ve kötülüklerden insanları kurtarmak için aksiyon dolu bir maceraya girişir.

Tüm bu zorluklara karşı ayakta durmak için büyük bir güç sarf eden Hakan’ın aynı zamanda altı yüz yıllık bir intikam duygusuyla İstanbul’u başına yıkmaya çalışan Vezir’i de bulması gerekir. Zamanında atalarının yaşadıklarından ilham alan Hakan’ın bugünkü mücadelesi için örnek olur. Geçmişle şu an arasında gidip gelen yolculuk ve bu amansız mücadele için kolları sıvar.

Hakan Muhafız 3. Sezon Oyuncuları

Dizinin başrollerinde uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşacak olan Çağatay Ulusoy var. Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu gibi tecrübeli isimlerde ona eşlik edecek. 3. Sezon için yeni oyuncularda gün yüzüne çıktı. Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner gibi pek çok isim yeni sezonda ekranlarda olacak.

Fragman