22 Ekim 2020

Yabancı Dizii

Yabancı Dizi İnceleme

Marry Happy Whatever 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Marry Happy Whatever 2. Sezon Ne Zaman?

2019 netflix yapımı bir aile komedi dizisi olan marry happy whatever dizisi 2. sezonu olacak mı yoksa tek sezonluk bir dizi miydi henüz senaristlerden net bir açıklama yok. Ancak yönetmenin ifadesine bakacak olursak dizinin 2. sezon gelme ihtimali çok düşük denebilir. İlk sezonuyla tadımlık bir eğlence veren bu aile dizisi meraklıları için gözler yapımcılara çevrilmiştir.

Marry Happy Whatever Konusu

Ailenin inatçı ve ilginç babası Don Quinn noel vakti gelip çattığında ailesiyle ve onların planlarıyla nasıl başa çıkması gerektiğinin düşüncesi içine girmiştir. Ailesi için plan yapan don, küçük kızı emmy nin noel de eve erkek arkadaşını çağırmak istemesiyle şaşkına döner. Emmy nin işsiz ve serseri müzisyen sevgilisi matt ve don için noel gecesi sürprizlerle dolu geçecektir.

Marry Happy Whatever Oyuncuları

  • Bridgit mendler
  • ashley tisdale
  • dennis quaid
  • adam rose
  • brent morin
  • siobhan murphy
  • hayes MacArthur

Marry Happy Whatever Dizisi hakkında

Dizi hakkında amerikalı izleyicileri beğendiklerini söylese de amerikan family-sitcom anlayışından uzak netflix izleyicileri için aynı şeyleri söylemek maalesef mümkün değil. İlk önce trailer yani fragman biraz ucuz ve klişe denebilir. Ayrıca yıllarca fam-sitcom olayına alışmış olanlar için de ilgi çekici değil. Ama dizinin işlediği genel konu gelenek-modern arasında kalmış bir baba aslında diğer tüm dünya babalarını yansıtmakta diyebiliriz. Her aile büyüğünün çocuklarının iyiliğini ve mutluluğunu düşünüp onların üzülmemesini istemek evrensel bir duygudur. Ancak dizide ki baba karakterinin olayı abartmış gibi gösterilmesi ise biraz ilginç. Herşeye rağmen bridgit mendler ve ashley tisdale hayranları için dizi izlenilesi ve eğlenceli. Ayrıca dennis quaid de gerçekten muhteşem bir baba rolünde. Oyuncu kadrosu bu kadar güzel olan bir sitcom izlenmeye değerdir. Eleştiri ve beğeni ise siz izleyicilerin takdirine kalmıştır.